Dil Seçin
trende
Açılır Tavan Perdesi Yapımı

Kastamonu açılır tavan perdesi montajı ve onarım hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tel: 544 212 3755 veya sitemizdeki iletişim formalarını kullanabilirsiniz. 

Niçin Açılır Tavan Perdesi ?

Her insanın kendine özel zaman dilimlerine ihtiyacı vardır. Kalabalıklardan uzaklaşarak kendini yenileme ihtiyacını farklı yöntemlerle gideren insanlardan çoğu evlerinin bir bölümünde ya da bahçelerinde kış bahçeleri oluşturmaktadır. Kış bahçesi kışın bulunan yeşil bir alan olarak huzur sağlamakta ve dekorasyonunda farklı otantik çiçekler kullanılmaktadır. Kış bahçesi perdesi seçenekleri ise geniş mekânlarda çok fazla fayda sağlamaktadır. Perdelerin bir kerede açılıp kapanması konfor sağlayan bir özellik olacaktır. Perde olarak ise Ferrari kumaşlar tercih edilmektedir.

Açılır Tavan Perdesi Özellikleri

Bu kumaşların en büyük özellikleri arasında alev almaz özelliklerde bulunması ve ışık geçirmezlik özelliği olacaktır. Perdelerin rengi tavan perdesi tasarımlarına göre değişebilir. Tek renk seçilebileceği gibi farklı renklerin özel kombinleri de dekorasyonlarda kendi ışığınızı yansıtabileceğiniz ayrıntılar olacaktır. Dekore ettiğiniz alanın büyüklüğüne göre bitki seçimleri ve oturma alanları yapılmaktadır. Evlerde sağladığı bu konforu ticarete dökmek isteyen işletme sahipleri de bu özelliklerde cafeler ve farklı mekânlar elde edebilmektedir. Silindir tarzında çatılar yapabilir ay ada üçgen ev çatıları tarzında yapılarla kış bahçeleri tamamen şekillendirilebilir. Bu alanda kullanılan tasarımlar perdelerin de tasarımlarına etki edecektir.
Kendimize özel mekânlar oluşturabileceğimiz çatı araları bulunmakta, bu alanların çatı nedeni ile kullanılamayan kısımları doğru fikirler uygun tasarımlarla çok hoş bir hale gelebilir. Çatı perdesi tercihlerinde ise doğru ölçüler alınmalı ve yapılan oda dekorasyonuna özel modeller hazırlanmalıdır. Sade beyaz tüllerle hazırlanan modellerin üzerine kanatlar veya fonlar eklenebilir. Daha modern tasarımlar için kırmızı puantiyeli tüller hazırlanabilir ya da stor perde seçeneklerinden tercihler yapılabilir. Ancak üst kısmı üçgen çatı şeklinde gelen çamlara en çok yakılan modeller ise kanatlar şeklinde kullanılan perdelerdir. Bu sayede çok hoş çok zarif kullanımlar elde edilebilir.

Açılır Tavan Çeşitleri ve Fiyatları

Açılır tavan sistemleri çok çeşitli olabilir. Çeşitlerin kullanım yerleri ve amaçları farklılıklar gösterdiğinden dolayı uygulama yerlerine göre de fiyatlandırma ve projelendirme yapılmaktadır. Kastamonu tadilat olarak Kastamonu usta ihtiyaçlarınızı tümüyle karşılamaya niyetliyiz.  İletişim formumuzu doldurarak bizimle iletişme geçebilirsiniz.

Kastamonu açılır tavan sistemleri tasarım ve montaj işleri TEL: 544 212 3755