Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Ahşap Kapı Pencere işleri

Kastamonu Ahşap Kapı Pencere işleri. Ahşap tahta kapı pencere ve doğrama satış ve montajı işleri itina ile yapılır. Deneyimli kadromuzla uygun fiyatlı politikamızla sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Tüm ahşap işleri itina ile yapılır.

Ahşap Kapı Pencere işleri
Kastamonu Ahşap Kapı Pencere satış ve montaj işleri TEL: 544 212 3755

Ahşap tahta kapı kasa ve kanadı imalatı ne kadar önemliyse yapılan imalatın yerine takılması (montaj) da o kadar önemlidir. Montajın kalitesini artıran unsurların başında montaj yapan kişinin profesyonel olmasıdır.  Zaman zaman kapı kanatlarının rahat açılıp kapanmaması gibi olumsuz durumlarla sıkça karşılaşılmaktadır. Bu nedenle kapı montajını yapacak kişilerin bu konularda bilgili ve becerikli olması yanında iyi bir işçilik sergilemeleri de gerekir. Ayrıca kapıların bütünlüğünü oluşturan aksesuar malzemelerinin seçimi, kullanacak kişilerin zevkine uygun olarak belirlenebilmektedir. Bu amaçlarla piyasada insanların zevklerine hitap edecek çok sayıda aksesuar malzemeleri bulunmaktadır. Aksesuar, kapının takısıdır. Alıcının beğenisine sunulan bir kapıda aksesuar malzemeleri tamamlayıcı bir unsurdur.

İsterseniz firmamızla iletişime geçerek sizin için en kaliteli ve güzel ahşap kapı modellerini sizlere sunabiliriz. İsterseniz de sadece kapı montajınızı yapabiliriz.  Şayet bu konularda bilginiz varsa aşağıdaki adımları izleyerek kendi montajınızı yapabilirsiniz. Unutmayın ki yanlış ustalık, marangozluk veya tadilat işleri geri dönülmez hasarlara dolayısıyla yüksek maliyetlere neden olabilir.

Ahşap Kapı Montajı Nasıl Yapılır

Kapı sereni üzerine menteşe yerlerini markalayınız.

Markalama yerlerini iskarpela ile sınırlandırınız.

Menteşe yaprağı kalınlığı toleransını vererek yerlerini boşaltınız.

Kasa üzerine menteşeyi markalayınız.

Kasa üzerinde menteşe yerlerini boşaltınız.

Menteşeleri yerlerine yerleştirerek kontrolünü yapınız.

Uygun vida seçimi yaparak menteşeleri yerlerine vidalayınız.

Kapı kanadı üzerinde kilit yerini markalayınız.

Kilit yuvasını uygun makine ile açınız.

Kilidi yerine alıştırınız.

Kol ve anahtar yuvalarını markalayınız.

Kapı kolu ve anahtar yuvasını açınız.

Kilidi yerine takınız.

Kilidin çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz.

Kapı kollarını yerine takınız.

 

Kastamonu Ahşap Kapı Pencere Marangoz Mobilya TEL: 544 212 3755

Kastamonu usta, marangoz tadilat, dekorasyon, inşaat, boya, elektrik, tesisat işleri. Kaliteli hızlı hizmet. Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kastamonutadilat.com Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Örneğin; ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır.

www.kastamonutadilat.com