Dil Seçin
trende

Ahşap Merdiven ve Budapeşte İşleri

Ahşap Merdiven ve Budapeşte İşleri

Tüm mobilya ahşap ve marangozluk işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  544 212 3755 numaradan  veya İletişim Formunu doldurarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kastamonu marangozluk moblya ahşap merdiven ve korkuluk işleri.

Kastamonu tadilat mobilya bölümü ustalarımız itina mekanlarınız için ihtiyacınız olan tüm işlerinizi itina ile yapar. Marangozlarımızın deneyimi ve yetenekleri hakkında bilgi edinmek için hakkımızda bölümünün altında referans ve iş fotoğrafları kısmını inceleyebilirsiniz. Burada ki tüm işleri kendi mobilya ustalarımız yapmıştır.

Dikkat
Kastamonu Tadilat Olarak Marangozluk ve Mobilya Tüm İşleri Garantilidir. TEL: 544 212 3755

 Merdiveni  Oluşturan  Bölümler;Merdiven  yapısı  üç  ana  bölümden  oluşmaktadır:

1- Üzerinde  basamakların takıldığı eğimli  merdiven  kolu,
2- Merdiven  kolları  arasında  bulunan  yatay  merdiven  sahanlığı,
3- Merdivenin kullanımı sırasından  güvenliğini  sağlayan  merdiven  korkuluğu ( budapeşte).
Bunlardan  merdiven  kolu  ve  sağanlık,  merdiveni  oluşturan  temel parçalardır. Korkuluk  ise,  sirkülasyon  güvenliği  yanı sıra  görünüş  estetiği  de  sağlayan  tali  bir  bölüm  olarak  düşünülebilir.  Hatta günümüzde bazı merdivenlerde korkuluk kullanılmamaktadır. Merdiven  kolu  sahanlıklar  veya  katlar  arasında  uzanan  basamaklar  dizisi  olarak  tanımlanabilir.  Basamaklar,  ya  yalnız  kendileri ( taşıyıcı  olarak  çalışarak )  veya  eğimli  olarak  düzenlenen  taşıyıcı  plakla  birlikte  merdiven  kolunu  oluşturur.
Evlerinizde kullanacağınız merdivenler kolay temizlenebilir ve uzun ömürlü olmalıdır. ahşap bir merdiven için tercih edilebilecek en iyi yapı malzemesidir.Geçmişi bu kadar geriye uzanan bir yapı malzemesi olan ahşap, modern mimaride de kullanılmaktadır. Aynı zamanda oldukça estetik ve dekoratif bir malzemedir. Üretiminde hiç bir katkı kullanılmayan ahşap ekonomiktir. Ahşap depreme dayanıklı bir yapı malzemesidir. Toz çekmez, mekandaki rutubeti emip, salarak bir tür nem düzenleyici görevi görür.İngiltere standartlarına göre elektrik direklerinde kullanılan ahşapların ömrü 50 yıl kadardır. Isıyı geçirmeme ve kömürleşme gibi özellikleri sayesinde ahşabın bir yangına ne kadar dayanabileceği kesin olarak hesaplanabilmektedir. Ahşap yenilenebilen bir yapı malzemesidir.

Kastamonu Marangoz Mobilya | Ahşap merdiven ve korkuluk İşleri

TEL: 544 212 3755

Kastamonu usta, tadilat, dekorasyon, inşaat, boya, elektrik, tesisat işleri. Kaliteli hızlı hizmet. Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kastamonutadilat.com Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Örneğin; ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır.

www.kastamonutadilat.com