Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Kastamonu Duvar delme Küçük Tadilat

Kastamonu Duvar delme Küçük Tadilat

Kastamonu tadilat olarak büyük inşaat işlerimizin yanında küçük tadilat işleri de yapmaktayız.  Bu işlerin başında Korniş ve Stor Perde Takma işleri de gelmektedir.  İletişim için TEL: 544 212 3755 Korniş takarken kesinlikle kaliteli ürün kullanırken yapıştırma yapmamaktayız. Çünkü ne kadar kaliteli çivi silikon veya benzeri yapıştırıcı kullansak da evin tavan yüzeyindeki kimyasal veya boya ürünlerinden kaynaklanan sorunlardan dolayı zamanla kopmalar yaşanmaktadır. Bu kopmalar bir kaç yılla ortaya çıkabilir. Ayrıca kaza ile perde asılma durumlarında yapıştırma kornişlerin mukavemeti oldukça zayıftır. Bu yüzden müşterimizi uzan vade de düşünerek dübel kullanarak korniş yada stor perde montaj ve takma işleri yapıyoruz. Bunu yaparken de  oldukça sık aralıklarla dübel kullanarak işimizi kaliteli yapıyoruz.

Lütfen Korniş yaptırırken TSE li korniş ve dubelli montajı seçiniz. Ayrıca yaklaşık 40-50 cm aralıklı bağlantı şeklini seçiniz.

İsmi bizde saklı Kuzeykent Akkente müşterimiz için yapmış olduğumuz Duvar delme ve tavan salıncak Takma işine ait fotoğraf

  • Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız. 

 

Dikkat
Kastamonu Tadilat Olarak küçük ve büyük Tüm tadilat İşleri Garantilidir. TEL: 544 212 3755

Kastamonu Tadilat dekorasyon| Korniş ve Stor Perde Takma ve montajı

TEL: 544 212 3755

Kastamonu usta, Kastamonu Korniş ve Stor Perde Takma Kamelya ve Çardak yapım, tadilat, dekorasyon, inşaat, boya, elektrik, tesisat işleri. Kaliteli hızlı hizmet. Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kastamonutadilat.com Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Örneğin; ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır.

www.kastamonutadilat.com