Dil Seçin
trende
İnebolu Bilgisayar Tamiri

İnebolu bilgisayar, laptop, ve telefon tamir onarım hizmetleri  TEL: 544 212 3755 Uygun fiyatlı hızlı hizmet.  Bilgi almak ve fiyat öğrenmek için iletişim formumuzu doldurunuz.

Aşağıdaki sorunlar Bilgisayarınızda var ise yada bunların dışında bilgisayar sorunlarınız varsa en kısa zamanda bizimle iletişime geçiniz uygun fiyat kaliteli garantili hizmet ile sizlere yardımcı olmaktan mutlu oluruz. Bilgisayar tamir işlerinde yanınızdayız.

Bilgisayarınız çok yavaşladıysa,
Bilgisayarınız fazla Isınıyorsa,
Bilgisayarınız gürültülü çalışıyorsa,
Bilgisayarınız donuyor veya takılıyorsa,
Bilgisayarınızın fan temizliğinin yapılıp hava kanallarının açılması ve termal macunlarının yenilenmesi gerekmektedir.

Bilgisayar ısınma sorunu

Bilgisayarlarda yavaşlama genellikle fanların düzgün çalışmamasından kaynaklanmaktadır. Bilgisayar yapıları gereği en çok tozu çeken cihazlardır. Tozlanan fanlar yeterli soğutma işlevini yerine getiremediği için bilgisayarların yavaşlamasına neden olur.Bu problemlerin çözümü için servisimize gelen bilgisayarın içinin kompresör vasıtasıyla temizlenip detaylı fan temizliği ve bakımı yapıldıktan sonra işlemcinin soğumasını sağlayan ve zamanla etkisini yitiren termal macununun yenisi sürerek fanlarla ilgili işlemi tamamlıyoruz. Diğer hava kanallarını da güzelce temizledikten sonra son olarak genel bilgisayar temizliğini (klavye temizliği, lcd temizliği, kasa fanı temizliği) yapıp bilgisayarınızı sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Bakım hizmeti yaklaşık 1 saat sürmektedir. Bu işlemlerden sonra bilgisayarınızın hızlandığını, gürültüsünün azaldığını ve ilk günkü performansına döndüğünü göreceksiniz.

Bu işlemler kesinlikle deneyimsiz kullanıcılar tarafından yapılmamalıdır!

Fan nasıl temizlenir

Fan temizliği
DİKKAT: Senede en az bir kere dahi detaylı bilgisayar temizliği yaptırmadığınız takdirde kalıcı hasarlarla karşılaşmanız kaçınılmazdır.
Servisimize gelen cihazların arıza sebepleri %90’a yakını bu sorundan kaynaklanmaktadır. Ve bu arızalar çok daha pahalıya mal olmaktadır.

UNUTMAYALIM!

“Önlemek, Ödemekten Kolaydır.”

İnebolu Bilgisayar Tamiri Bilişim sistemleri Onarım ve Kontrol

TEL: 544 212 3755