Dil Seçin
trende
Isıcam ve yalıtım

Isıcam ve yalıtım işleri için TEL: 544 212 3755 Kastamonu yalıtım tadilat ve ustalık işleri

Isıcam

Özellikle plastik doğramalarda Isıcam kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Şayet kullanılmadan gerekli gazlar ayarlanmadan üretilen çift camlar istenilen yalıtımı sağlamaz.

​Isıcam sistemleri, Şişecam Düzcam tarafından düzenli olarak denetlenen, yetkili Üreticileri tarafından üretilen çift camın markasıdır.

Isıcam, iki veya daha çok sayıda cam plakanın aralarında ortam basıncına uygun kuru hava veya gazları barındıracak şekilde fabrika şartlarında bir araya getirilmesi ile oluşur.

  • Üretimde cam ve yan malzemelerin uygun kalitede ve miktarda kullanıldığının,
  • Üretimin sürekli olarak uygun şartlarda ve modern teknolojiler kullanılarak gerçekleştirildiğinin güvencesidir.

Önemli avantajları

  • Isı yalıtımı
  • Güneş kontrolü
  • Gürültü Kontrolü
  • Emniyet ve/veya güvenlik

gereksinimlerinin birini ya da hepsini üç farklı serisi ve tercih edilecek ek özellikler ile karşılar.

Konfor cam ile ısıcam arasındaki fark

Öncelikle farkı anlamak için klasik ısı cam nedir ve konfor cam nedir bunu anlamamız gerekir. Klasik ısı cam iki adet normal düz camın arasına özel çıta konularak birleştirilmesi ile oluşmaktadır. Konfor cam ise düz cama bizim gözle göremeyeceğimiz bir kaplama yaparak camın daha nitelikle hale getirilerek içeriye sıcağı ve soğuğu daha az girmesini sağlayan camdır.  Konfor ısı cam fiyatları sanıldığı gibi çok pahalı değildir. Cam içine argon gazı basılması da ekstra katkı sağlar. Argon gazlı konfor cam tercih edebilirsiniz.

Isıcam, plastik doğrama ve pimapen fiyatları

Fiyatları ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. KASTAMONU TADİLAT Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Isıcam plastik doğrama ve pimapen işleri Kastamonu – Kastamonu İlçeleri

 İletişim : 544 212 3755