Dil Seçin
trende
Kastamonu Boyacı

Kastamonu boyacı  ve usta ihtiyaçları için doğru adrestesiniz.  Lütfen bizimle iletişime geçiniz. Kastamonu ilinde ve ilçelerinde bir çok kişi ve firma boya işi yapmaktadır. Bu firmalarda veya kişilerden işin ehli kişiler  olduğu gibi tam aksine eline boya fırça alıp bu işi yapmaya çalışanlar da var. Sitemizde anlaşmalı olduğumuz bir çeşitli konularda ustalar mevcuttur. Bu ustalar belirli özelliklere göre seçilmekte ve müşteri memnuniyetini ön plana alarak bu işleri yürütmekteyiz. Ustalarımızın her biri kendi konusunda uzman ve yetenekli kişilerdir.

Kastamonu boyacı denildiğinde ilk akla gelecek ustalar boya işinde bizimle çalışmaktadır. Farkımız ise sizin için usta ile ilgileniyor size en uygun şekilde iş planı yaparak ustamızı gönderiyoruz. Size profesyonel şekilde tavsiyelerde bulunuyoruz. Ben duvar boyamayı yapar ardından ücretimi alırım görüşüne karşıyız. Çünkü her eve aynı boyama işi yapılmayacağı gibi her ustaya evinizi emanet edemezsiniz.

Boya yapılacak yerde rutubet kontrolü, duvar yüzey kalitesi, boyama yaptıracak kişinin evi kullanacağı süre, evin güneş alma durumu vs… bir çok unsur dikkate alınarak boyama işi yapıyoruz.

Kesme diye tabir edilen detaylı boyama isteyen kısımlara özen gösteriyoruz boyama sırasında evinizde meydana gelecek boyamadan kaynaklanan hasarları ortadan kaldırıyoruz.

Evinizi veya iş yerinizi boyatmaya karar verdiyseniz boyacı ustası ekibimizden fiyat almadan karar vermeyin.
Ekonomik fiyata boya badana ustası ekibimiz Kastamonu’nun her noktasına Ücretsiz keşif hizmeti vermektedir.

Boyacı Şikayetleri

Evin kapı pencerelerine boya bulaştırma, Ev halkına saygısızlık,Pis ve düzensiz çalışma, Renk bozulması, Hızlı ve özensiz boyama, İşi fazla uzatma ve ağırdan alma, Anlaşılan vakitte gelmeme vs…

Buna benzer onlarca şikayet duyuyor ve görüyoruz bunlarla karşılaşmamak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Güvenilir Uzman Kişilere evinizi boyatınız.

Kastamonu Boyacı ve boya işleri

Boyacı ve boya fiyatları işin özelliğine, mekana ve iş büyüklüğüne göre değişmektedir.

Tadilat işlerinde fiyatlar kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Kastamonu tadilat Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur.

Kastamonu Boyacı ve boya ustası

Kastamonu ve tüm ilçelerinde uygun fiyata kaliteli hizmet ile boya badana duvar kağıdı işleriniz itina ile yapılır. Ayrıntılı bilgi için TEL: 544 212 3755 numaralı hattımızı veya fiyat teklif formumuzu doldurabilirsiniz.