Dil Seçin
trende

Kastamonu inşaat Temizliği

Kastamonu inşaat Temizliği

Kastamonu tadilat ailesi olarak Kastamonu ve ilçelerinde müşterilerimizin talepleri doğrultusun’da Kastamonu inşaat temizliği,  Ev Temizliği, Ofis Temizliği, Villa Temizliği, Havuz Temizliği, Dış cephe Cam Temizliği, Fabrika Temizliği, inşaat temizliği v.b. işlerle ilgili hizmet verilmektedir.

İletişim sayfamızdan veya 544 212 3755 nolu telefonumuzdan bize ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Eve tanımadığımız almak zor. Temizlikçi ararken dikkatli olmak çok önemli. Bu yüzden temizlikçilerimizi özenle seçiyoruz.

Temizlikçilerimiz her zaman:

  • Tecrübeli & profesyonel
  • Referansları kontrol edilmiş,
  • Müşterileri tarafından beğenilen temizlikçilerdir.

Ekibimiz, konusunda uzman tecrübeli temizlik personellerinden oluşmaktadır. Temizlik sektöründe kalite ve güveni bir arada sunmaktadır. Görevlimize bilgi vermeniz dahilinde eviniz iş yeriniz büronuzu sizin istediğiniz gibi temizleyip zamanın da teslim ediyoruz. Kastamonu da sizlere kaliteli derinlemesine temizliği ve güveni bir arada sunmaya çalışıyoruz.. Ekibimiz temizlik yapılacak alanı incelerler ve gerekli temizlik ürünleri ve ekipmanların listesi çıkartılır. Daha sonra size bir süre verilir ve o süre dahilinde teslim edilir.

Kastamonu da müteahhitten veya inşaat şirketlerinizden aldığınız evinizi inşaat temizliği için amatör temizlikçilere teslim etmeyiniz. Bizimle iletişime geçerek yeni aldığınız evinizde bulunan inşaat temizliğini yapalım şayet  evinizde değişiklik veya eklemeler yapılması gerekiyorsa inşaat tadilat bölümümüz size yardımcı olsun. Sadece size eşyalarınızı yerleştirmek kalsın. Fabrika depo iş yeri temizliğinde de firma olarak iddialıyız. Whatsapp dan ilgili fotoğrafları bize göndererek  fiyat alabilirsiniz.

Kastamonu ilçelerine de firma olarak hizmet vermekteyiz. İşin büyüklüğüne göre ve niteliğine göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Kastamonu inşaat temizliği, temizlikçi ve temizlik işleri fiyatları

Temizlik ve temizlikçi fiyatları işin özelliğine, mekana ve iş büyüklüğüne göre değişmektedir.

Tadilat işlerinde fiyatlar kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Kastamonutadilat Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur.

Kastamonu inşaat Temizliği yapımı, temizlikçi ve temizlik  Kastamonu ve Tüm İlçeleri

İletişim : 544 212 3755