Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Kastamonu Şömine Yapımı

Kastamonu şömine işleri itina ile yapılır, bizimle iletişime geçerek gerekli bilgileri verdiğiniz takdirde size uygun projeler hazırlanıp size geri dönüş yapılır. İletişim için iletişim formumuzu veya Size bir telefon kadar yakınız
544 212 3755

Şömine Modelleri

Şömineler bulundukları mekanlarda kolaylıkla bir odak noktası haline gelirler, yani dekorasyon şöminelerin konumu ve yapısına göre şekillendirilir. Mimari eleman olarak son derece gösterişli ve dekoratiftirler. Ayrıca soğuk havalarda ortamı ısıtmanın yanı sıra mekanda değişken bir görsel hareketlilik yaratırlar. Şömine çeşitleri yakıt tiplerine göre katı, sıvı ya da gaz yakıtlı ve elektrikli olarak ayrılmaktadır. Mimari stillerine göre ise bulundukları mekanların yapısına uyum sağlayacak biçimde modern, klasik ve rustik   tarzlarda tasarımlar üretilmektedir.

Şömineler Çeşitleri

Şömineler kullanım amaçlarına ve kullanılan yakıtlarına göre değişmektedir. Örneğin pelet şömine   günümüzde çok tercih edilen şöminelerdendir. Klasik odunlu şöminenin aksine daha çok ısı verirken çok çok az kul bırakır. Ayrıca çok gelişmiş modelleri sayesinde konforu en üst seviyelere taşıyor.  

Kastamonu Şömine yapım ve tasarım İşleri Tel: 544 212 3755