Dil Seçin
trende

Kastamonu Statik Tadilat Projesi

Kastamonu Statik Tadilat Projesi

Kastamonu Statik Tadilat Projesi

Kastamonu statik tadilat projesi ile yapınızın ana sistemi için gerekli değişikliği sizlerin istekleri ve güvenli olacak şekilde yapmayı  ilke edinmiştir. Kastamonu statik tadilat projesi yapınızın durumunu inceleyerek yapıla bilinecek değişiklikleri sizlere belirtmektedir. Kastamonu statik tadilat projesi  yapınızın güvenliği ve sağlamlığı için gereken  bu  tadilat projesinde de hizmet sunmaktadır. Statik projeler yapının yapı malzemesine uygun olarak yapının taşıyıcı sistemi , çatısı, kat planları ve kesitlerin tümünü kapsayan projedir. Bu kısımlarda yapılan iyileştirme ve değiştirmelerde Kastamonu statik tadilat projesi ile hizmet sunmaktadır. Kastamonu statik tadilat projesi yapıda yapılan değişikliklerin yönetmeliklere uygunluk sağlayacak biçimde ortaya koymaktadır. Kastamonu statik tadilat projesi  yapınızın ve sizin güvenliğiniz için  uygulayacağınız projelerde hizmet sunmaktadır.

Kastamonu Mimari Röleve Projesi

Ülkelerin kültürel  tarihlerinde tarihsel yapılar  görsel bir hafıza olarak o şehirdekilere, yeni nesillere ve ziyaretçilerine hikayelerini anlatırlar. Tabi bu hikayenin anlatılabilmesi için yapının hala sağlam olması, orijinal haliyle kalması ve ya orijinaline uygun şekilde korunması gerekmektedir. Türkiye de tarihsel hafızayı sokaklarında cömertçe bulabileceğiniz şehirlerin başında Kastamonu gelmektedir. Kastamonu mimari  röleve  projesi  yapının  tüm yönleriyle ölçümler yapılarak belgelenip; proje esnasındaki  durumunu göstermektedir. Kastamonu mimari röleve projesi bir yapıyı detaylıca inceler, belgelendirir ve yapının iç ve dış mimari özelliklerini ,özgün mimarisini, yapı malzemelerini ve taşıyıcı unsurlarını ölçekli bir plan dahilinde ortaya koyar. Kastamonu mimari röleve projesi inceleme ve hazırlık aşamasında farklı yöntemleri bir arada ortaya koyabilmektedir. Kastamonu mimari röleve projesi yapının mevcut durumu incelenirken ,çeşitli çizimler planlar ve fotoğraflamalar yapılabilmektedir. Kastamonu mimari röleve  projesi yapının orijinalliği korunarak ayağa kaldırmayı hedeflemektedir.

Kastamonu Mimari Tadilat Projesi

Bir yapının taşıyıcı unsurlarını kapsayan, daire metrekarelerinde değişikliğe neden olan, binanın dış görüntüsünde değişiklik yapılan  işlemler ruhsatlı yapı üzerinde tekrar ruhsat almayı gerektiren tadilatlardır. Tekrar ruhsat alınması için  gerçekleştirilen bu tadilatlarda  tadilat projesi şarttır. Kastamonu mimari tadilat projesi, mevcut projeniz üstünde değişikliğe uğrayacak alanları revize ederek yeni durumu ortaya koyar. Kastamonu tadilat projesi içerisinde  ayrıntılar belge ve izinlerle takip edilmesi gerektiren bu süreçte yanınızdadır. Kastamonu tadilat projesi  işlevsel ,estetik , yenileme yapmak istediğinizde yapınızın projesinde gerekli değişikliği gerçekleştirmektedir. Kastamonu   tadilat projesi sadece mevcut binalarınızda değil; yeni alacağınız yaşam alanlarında da yapacağınız değişikliklerde de yanınızdadır.