Dil Seçin
trende
Kastamonu Taş ve Beton duvar İşleri

Kastamonu Taş ve Beton duvar işleri için doğru adrestesiniz. En iyi taş duvar veya beton duvar ustaları ile çalışmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.  Çevre düzenleme, peyzaj işleri için vazgeçilmez bir öğe olan duvarlar dikkatli ve profesyonel kişilerce yapılmalıdır. Şayet amatör  kişilerce yapıldığı zaman insanlara araçlara yapılara zarar verebileceği gibi hatta can kaybına bile neden olabilir.  Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayınız.

Kastamonu Taş ve Beton duvar İşleri TEL:544 212 3755

 

Taş Duvar Örme

Taş duvar yaparken taşın bir yüzü mutlaka düz olmalıdır eğer düz olmazssa ön görünüm yamuk yumuk olur ve sonradan düzelmez.

Taşlar bir sıra dizilir sonra üzerine harç koyulur ,bu harç kalın olmalıdır ince kağıt gibi olmasın en az 4-5 cn kalınlıkta olmalıdır.Koyacağınız harcın çimentosu bolca olmalıdır.

Her iki yüzü düz olarak yapıyoruz ve arada kalanboşlukları irili ufaklı çakıllarla dolduruyoruz ve bu dolgu büyük taşlarla düz olana kadar doldurulur, üzerine yine bolca harç koyulur.

Eğer  duvarın taşlarında oynama olursa ( bunu elinile bastırıp sağa sola oynatarak kontrol edebilirsiniz ) altına ve yanlarına küçük çakıl sıkıştırın ve sonra çekiçle bunları çakarak taşları iyice sıkıştırabilirsiniz.

Duvarın köşesine gelen taşlara köşe taşı denir ,bu taşların köşesi mutlaka 90C olmalı ve alt yüzeyle üst yüzey düz olmalıdır ve köşe taşı bir sırada sağa doğru uzun olandan bir sıraa ise sola doğru uzun olandan seçilmelidir.

Bir sıra taş dizilir ve bir sonraki sırada alttaki taşın tam üzerime koyulmaz mutlaka üstteki taş alttaki iki taşın birleşme noktasının üzerine koyulur bu sayede taşlar tuğla gibi sağlam bir şekilde örülür.

 

 

Kastamonu Taş ve Beton duvar işleri TEL: 544 212 3755

Kastamonu Taş ve Beton duvar işleri ve usta, marangoz tadilat, dekorasyon, inşaat, boya, elektrik, tesisat işleri. Kaliteli hızlı hizmet. Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kastamonutadilat.com Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Örneğin; ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır.

www.kastamonutadilat.com