Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Apartman Çevre Düzenlemesi

Firmamız Kastamonu’daki bir çok toplu konut veya apartmanın ortak problemlerinden olan çevre düzenleme işlemlerini de yapmaktadır. Firmamız Apartman çevre düzenlemesi, peyzaj işleri ve dış dekorasyon konusunda ortak çözümler sunarak hizmet vermektedir.

Firmamız apartman veya site yönetimi ile bir araya gelerek;

1-) Öncelikle site veya apartman yönetiminin istekleri tam olarak şekillendirilir. Örneğinin otopark yapılacak mı veya otopark çocuk parkı olacak mı olacaksa hangi modeller tercih edilecek.

2-) Ek özellikler talep edilip edilmediği öğrenilir.  Uygun görülenler tavsiye edilerek bilgi verilir. Örneğin otomatik ve kumandalı bahçe kapısı,  güvenlik kamerası veya otomatik bahçe sulama sistemi gibi.

3-) Projede yerel yönetimlerden destek alınıp alınamayacağı hesaplanır. Örneğin parke, asfalt alt yapı işleri gibi..

4-) Son olarak projeye ait teknik resim veya sunumlar yapılır. Benzeri var ise örnek işlere ait  görseller gösterilir.

Yukarıdaki  özet adımlardan sonra projeye son şekli verilir. İş yoğunluğuna ve mevsimsel şartlara göre yönetimle sözleşme hazırlanır. Bu sözleşme sayesinde yapılacak işler  ve başlama- bitiş süreleri yazı altına alınmış olur. Ayrıntılı bilgi için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Her bütçeye ve zemin şartlarına göre projeler hazırlanabilir. Yine projelerimizde en son teknolojiyi ve dekorasyon çevre düzenlemesi konusunda en son çıkan yenilikler göz önünde bulundurulur.

Otomatik Sulama Sistemleri

İstenildiği takdirde daha önce düzenlemesi yapılmış bahçelere zarar vermeden ( bazı durumlarda asgari zarar verilebilir. ) otomatik sulama sistemleri projesi ve uygulaması yapılabilir. Sulama sistemlerinde, sulamanın otomatik olarak başlaması, sistemin zamanlanan sürede sulanması ve istenen sürede sona ermesini programlamak için kullanılan cihazlarla ful otomatik projeler hazırlanabilir. Kısaca , Zamanlayıcıdan çıkan sinyal, sinyal kablosu üzerindenSelenoid Vana’ya (Elektrikli Vana) gelmekte ve istenen saatlerde açma kapama işlemi gerçekleşmektedir.

Toplu konut ve Apartman çevre düzenlemesi peyzaj  fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatları ile proje detaylarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak  bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur.  Ürünlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bu formu doldurabilirsiniz.

 

Kastamonu, Sinop, Çankırı, Karabük  ve Tüm İlçeleri peyzaj İşleri

İletişim : 544 212 3755