Dil Seçin
trende
Kastamonu Otomatik Sulama Sistemleri

Kastamonu tadilat olarak mühendislik ve ustalık hizmetleri vermekteyiz. Kastamonu otomatik sulama sistemleri tasarımı ve projelendirmeleri için bizimle iletişime geçiniz. İsterseniz sitemizdeki iletişim formunu kullanabilir yada 544 212 3755 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Kastamonu Otomatik Sulama Sistemleri ve Peyzaj bahçe çevre Düzenleme İşleri 

Kastamonu peyzaj, çevre ve bahçe düzenleme konusunda hizmet vermekteyiz. Otomatik sulama sistemlerinin bir çok çeşidi ve modeli olmaktadır.

  • Şebeke suyundan besleme otomatik sulama sistemleri.
  • Depo, kuyu veya  yağmur suyu ile beslemeli otomatik sulama sistemleri.
  • Zaman ayarlı Otomatik Sulama sistemleri
  • Sıcaklık, nem vs… sensörlü otomatik sulama sistemleri.

Şebeke suyundan besleme otomatik sulama sistemleri

Bu tarz otomatik bahçe veya peyzaj sulama sistemleri direk şebeke suyundan su temiz eder. Kuyu veya yağmur suyu depolama sistemlerinin yapılamayacağı yerlerde mecburen kullanılmak zorundadır. Bu sistemlerde hidrofor veya diğer basınç düzenleyici sistemlere ihtiyaç olabilir. Bunu şebeke basıncı ve sistemin büyüklüğü belirler. Bu sistemler zaman ayarlı veya sıcaklık nem sensörlü olabilir. Bu tarz otomatik sulama sistemlerinde yeterli tazyik ( basınç ) olması durumunda elektriğe dahi gerek kalmaya bilir. Sadece şebeke suyu maliyeti ve ücreti olabilir.

Depo, kuyu veya  yağmur suyu ile beslemeli otomatik sulama sistemleri

Bu tarz otomatik bahçe veya peyzaj sulama sistemleri şebeke suyundan beslenen depolarla, yağmur suyundan beslenen depolarla ve kuyu suyundan beslenen depolarla olmak üzere çeşitli modelleri mevcuttur. Ayrıca yeterli su temin edilirse direk kuyu suyu ile beslenen sulama sistemleridir.  Bu tarz sistemlerde mecburen su dağıtımı için pompaya dolayısıyla elektriğe ihtiyaç vardır.  Fakat su kendi imkanları ile temin edilen bir sistem olduğu için elektrik maliyeti yoktur.

Zaman ayarlı Otomatik Sulama sistemleri

Zaman ayarlı otomatik sulama sistemleri kuyu, depo veya şebeke beslemeli olabilir. Yani yukarıdaki 2 sistemde kullanılabilir. En belirgin özelliği sistemin açılıp kapanması belirli bir saate göre olmasıdır. Örneğin her gün sabah 5 gece 10 gibi veya haftanın belirli günleri belirli saatleri gibi zaman ayarları yapılabilir.

Sıcaklık, nem vs… sensörlü otomatik sulama sistemleri

Bu tarz sensörlü sistemler yukarıdaki 3 sisteme ilaveten olabilir. En büyük avantajı su tasarruflu olmasıdır. Gereksiz sulamanın önüne geçer. Yağmurlu havalarda sulama yapmaz yada havaların sıcaklığına göre sulama aralıklarını sıklaştırır.

Kastamonu Otomatik Sulama Sistemleri ve Peyzaj bahçe çevre Düzenleme İşleri 

TEL: 544 212 3755

Kastamonu Otomatik Sulama Sistemleri ve Peyzaj bahçe çevre Düzenleme İşleri. Kaliteli hızlı hizmet. Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kastamonutadilat.com Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Örneğin; ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır.

www.kastamonutadilat.com