Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Pelet Şömine

Kastamonu ilçeleri ve çevre ilçelere pelet soba, pelet şömine ve diğer  pelet ısıtma sistemleri kurulum satış ve montaj işleri itina ile yapılır ayrıntılı bilgi için 0544 212 37 55 nolu telefonumuzdan veya sitemizdeki iletişim linklerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Verdiğiniz bilgilere göre size en uygun sistem belirlenir ve en kısa sürede size özel projeler hazırlanır. Onay vermeniz durumunda size uygun sürede kurulum ve testler yapılır.

Çok sayıda avantaj sağlayan  pelet şömine,  odada yer almadan duvar içine montaj yapılır , hantal değil hatta estetiktir. İkinci yararı herhangi bir odaya takılabilir olmasıdır. Onun temel tasarım kendi stiliniz  için uygun hale getirir. Sömine atmosferini yeniden, ancak daha düşük tüketimi ile performansı artırarak konforlu kullanmanızı sağlamakta. mekanda  mükemmel bir uyum ve  modern bir his ile daha cesur.

Pelet şömine etrafı kesinlikle kirletmez. Modellere göre değişmekle birlikte kumandalı ve otomatik ateşlemeli modelleri vardır. Ayrıca şöminenin üst kısmında pelet besleme ünitesi sayesinde sürekli pelet koymanız gerekmez. 

Çeşitli modellerde konfor artırılırken aynı zamanda görsellikte arttırılmaktadır. Şömine bulunduğu ortamı ısıtırken bazı modellerde tüm binayı ısıtmak da mümkündür.  Pelet hakkında diğer bilgiler için bizimle iletişime geçebilir sitemizdeki pelet bölümünü inceleyebilirsiniz.  Ayrıca youtube kanalımızda pelet hakkında özet videolar vardır bunları izleyerek de bilgi sahibi olabilirsiniz. Yüzde yüz yerli enerji kaynağımız ve biyolojik atıkların preslenmesi ile üretilen pelet kullanmaya sizleri de davet ediyoruz. Pelet kullanarak hem daha ucuz, hemde daha konforlu bir yaşam sürebilirsiniz. 

Pelet şömine fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kastamonutadilat Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. 

Pelet şömine, pelet kalorifer, pelet soba işleri Kastamonu Sinop Karabük  

İletişim : 544 212 3755